UPS Україна

UPS Україна — американська компанія, яка надає поштові, кур’єрські та інші послуги логістики по всьому світу. UPS – міжнародна кур’єрська служба, одна з найбільших у світі.

Вартість доставки UPS Україна - тарифи на експорт 2020

Вартість UPS Україна міжнародна експрес доставка ДД 01,01,21
  • Узгодити вартість – дзвоніть у робочий час – (067) 823 02 19; (063) 181 41 76
  • Викликати кур’єра
  • Віддати документи та оформити авіанакладну
  • Зачекати 1-3 дні доки документи долетять до місця призначення
  • Перевірити можливість відправлення (чи не заборонений вантаж)
  • Узгодити вартість – звоніть у робочий час – 067-823-02-19 Viber
  • Вызвати кур’єра
  • Віддати документи та оформити авіанакладну
  • Зачекати 2-4 дні доки вантаж буде оформлений на митниці та долетить до місця призначення

Якщо ви відправляєте документи, то необхідно знати адресу отримувача, його ім’я та номер телефону.
Якщо ви відправляєте вантаж ви маєте надати ксерокопію паспорта та документ, який підтверджує вартість та ідентефікує вантаж. В складних випадках необхідні інші документи. Тому звертайтеся до нас та  отримайте консультацію по оформленню Вашого вантажу.

Дзвоніть в робочий час – 067-823-02-19 Viber.

Надсилайте запроси по електроній пошті в будь який час.

Наши контакты.

Міжнародна доставка відправляє документи й товари у всі країни світу.

Всі країни діляться за зонами віддаленості, відповідно до яких розраховуються тарифи на доставку.

Для міжнародної доставки доступні наступні зони:

Країни СНД – Митний Союз та колишні республіки СРСР

Країни Європи – ближні та віддалені

Країни Азії

Країни Африки

Країни Америки – Північної, Південної та Латинської

Острова – малі та великі острівні держави

Острова

Сірія, Афганістан, Туркменістан, Іран, Ірак, Південна Корея – часто недоступні і не обслуговуються через війни і міжнародних санкцій.

Можливість доставки необхідно уточнювати за спеціальним запитом.

UPS - Найбільша міжнародна кур'єрська служба

Американська компанія UPS спеціалізується на терміновому транспортуванні вантажів і документів. Абревіатура UPS розшифровується як United Parcel Service, що в перекладі означає «об’єднана служба доставки посилок».

Утворена в 1907 році в Сіетлі, штат Вашингтон, UPS замислювалася як звичайна приватна фірма, що надає кур’єрські послуги.

Завдяки суворій політиці, ефективному управлінню та оперативного обслуговування всіх клієнтів, включаючи поштове відомство, компанія придбала стійку репутацію і значно розширила ринок своєї діяльності.

Сьогодні UPS – велика корпорація з декількома підрозділами, центрами логістики, власними авіалініями UPS Airlines, власною компанією морських перевезень UPS Supply Chain Solutions і чіткою системою доставки, яка охоплює понад двісті країн світу. Головний офіс базується в Атланті, штат Джорджія.

Ми самостійно проводимо митне оформлення і надсилаємо до відправників кур’єра в будь-яку точку України.

Викликайте кур’єра по телефону – 067-823-02-19, 067-694-62-52

Міжнародна доставка вантажів UPS Україна - основні особливості

Можливо відправити вантаж і кореспонденцію в будь-яку із зазначених країн будь-якої ваги. У разі якщо вага відправлення перевищує 5 кг реального або об’ємної ваги, вартість відправки необхідно узгодити з особистим менеджером.

Тарифи на міжнародне транспортування вантажів діють для всіх основних міст України. Для експорту з віддалених населених пунктів стягується доплата за перевезення до Києва, згідно з діючими тарифами.

Терміни доставки будь-яких відправлень 1-3 дні з моменту вильоту з Києва. Терміни доставки відправлень з інших міст збільшуються на 1-2 дня – витрати часу на дорогу до Києва і митне оформлення.

Правила оформлення відправлень UPS Україна

Відправником чітко і детально вказується інформація про вміст вантажу, адреса одержувача і зворотну адресу, забезпечується упаковка (послугу можна замовити безпосередньо в службі), а також додаються всі необхідні супровідні документи.

За замовчуванням всі відправлення транспортуються на умовах експрес-доставки, за винятком випадків, коли це недоступно для пункту призначення. Якщо відправнику потрібно інший вид доставки, це слід вказати при оформленні.

Обмеження відправлень UPS Україна

Обмеження по вазі й габаритам. Залежно від країни відправлення і призначення вага доставляється вантажу обмежується або 31,5, або 70 кілограмами. При цьому довжина відправлення не повинна перевищувати 270 см, а сума довжини та обхвату – 419 см.

Обмеження за вартістю. Загальна цінність відправляється вантажу лімітована сумою, еквівалентною 50 тис.доларів США за поточним курсом НБУ. Для ювелірних виробів існує окреме обмеження – їх вартість не може перевищувати еквівалент 500 доларів.

Обмеження з безпеки. Існує список заборонених до пересилання предметів і речовин, які становлять небезпеку для життя і здоров’я людей. Не приймаються службою також товари, транскордонне пересилання яких заборонена законом.

Інші обмеження по вмісту. Вантаж, що пересилається службою UPS Україна, не повинен також містити особливо цінні предмети, гроші, цінні папери та інші оборотні документи.

Службою UPS Україна не ведеться перевірка і контроль вмісту вантажів, що відправляються. Однак Ви бере на себе зобов’язання, що вантаж відповідає всім вимогам компанії та чинного законодавства.

Крім того, деякі міжнародні відправлення вимагають обов’язкового митного декларування

Будь-які консультації по закордонній логістиці UPS Україна, дізнатися вартість відправлення, отримати консультацію за вартістю і процедурам – по тел. 067-823-02-19.

Звертайтеся з будь-якого міста!

Международная доставка документов и грузов во все страны мира без нервов и хлопот