,

Доставка документів до 0.5 кг на Острови/Ембарго з України TNT

2,400 

Доставка документів до 0.5 кг на Острови/Ембарго з України TNT:

Острови – Азорські острови, Американське Самоа, Ангілья, Антигуа, Аруба, Багамські острови, Барбадос, Барбуда, Бермудські о-ви (Брит.), Бонайре, Вануату, Віргінські острови (Брит.), Віргінські острови (США), Гаїті, Гваделупа о. (Фр.), Гібралтар, Гренада, Домініка, Домініканська республіка, Ісландія, Кайманові острови (Брит.), Канарські острови, Кірібаті, Коморські острови, Кюрасао, Маврикій, Мадейра, Майотта, Мальдіви, Мартиніка, Маршалові острови, Мелілья, Мікронезія, Монтсеррат, Невіс (Сент-Кітс), Нова Каледонія, Норманські острови (Джерсі), Острови Зеленого Мису (Капе Верде), Острови Кука, Палау, Папуа-Нова Гвінея, Понапе, Пуерто-Рико, Реюньйон, Рота (Північні Маріанські Острови), Саба, Сайпан, Самоа, Санта-Крус, Сейшельські острови, Сент-Бартельми, Сент-Вінсент, Сент-Естатіус, Сент-Кітс, Сент-Люсія, Сент-Мартен, Сент-Томас, Сеута, Соломонові острови, Таїті, Теркс та Кайкос, Тимор, Тініан, Тонга, Тортола, Трінідад і Тобаго, Трук, Тувалу, Уолліс та Футуна, Фарерські острови, Фіджі, Філіппіни, Французька Полінезія, Ямайка, Яп.

Ембарго – Афганістан, Іран, Ємен, Корея (Північна), Куба, Ліван, Лівія, Сирія, Сомалі, Судан, Таджикистан (посилки), Туркменістан (посилки).

Термін доставки – 3-5 днів з моменту вильоту з Києва.

Артикул: 10908 Категорії: , Позначок: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Як викликати кур’єра, щоб відправити документи?

Для того, щоб приїхав кур’єр, потрібно повідомити нам адресу, де забрати відправлення і контактний телефон відправника.

 • Оформляйте замовлення на сайті: додайте в корзину, заповніть просту форму і відправте замовлення, з відправником зв’яжуться і надішлють кур’єра.
 • Доставка документів до 0.5 кг на Острови/Ембарго з України TNT може бути відразу оплачена на сайті при замовленні
 • Звертайтеся по e-mail, телефону або в месенджери – Контакти
 • Звертайтеся в чат на сайті або телефонуйте для отримання потрібної інформації
 • Ознайомтеся з інформацією про процедури – Оплата та доставка

Кур’єр буде телефонувати за вказаним номером або приїде за адресою, вказаною при оформленні на сайті або при замовленні іншим способом.

Будь-яку додаткову інформацію про передачу відправлення вкажіть при оформленні замовлення в примітці.

Як організована доставка документів до 0.5 кг на Острови/Ембарго з України TNT?

Що таке розрахункова вага?

 • Розрахункова вага, це вага за якою розраховується ціна доставки в потрібну країну. Розрахунковою вважають більшу вагу – об’ємну або фізичну.
 • Фізична визначається зважуванням на вагах. Об’ємна вага розраховується за габаритами відправлення в упаковці по формулі:
 • об’ємна вага = довжина (см) * ширина (см) * висота (см) / 5000
 • Якщо об’ємна вага перевищує фізичну, то вартість доставки розраховується при замовленні по об’ємній вазі. Якщо фізична більше – то за фізичною вагою.
 • У документів фізична вага завжди перевищує об’ємну, тому розрахунки для документів проводити не потрібно.
 • Для бандеролей, пакетів, посилок і вантажів розрахункову вагу необхідно застосовувати обов’язково.

Які правила та умови доставки TNT з України?

 • TNT дотримується норм повітряних перевезень, позначених Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (МАВТ) і норм наземних перевезень, визначених Угодою ООН про міжнародні наземні перевезення небезпечних вантажів. Місцеві законодавчі державні норми застосовуються для наземних перевезень.
 • Відправником чітко і детально вказується інформація про вміст вантажу, адреса одержувача і зворотну адресу, забезпечується упаковка (послугу можна замовити безпосередньо в службі), а також додаються всі необхідні супровідні документи.
 • За замовчуванням всі відправлення транспортуються на умовах експрес-доставки, за винятком випадків, коли це недоступно для пункту призначення. Якщо відправнику потрібно інший вид доставки, це слід вказати при оформленні.
 • Службою TNT Україна не ведеться перевірка і контроль вмісту вантажів, що відправляються. Однак відправник бере на себе зобов’язання, що вантаж відповідає всім вимогам компанії та чинного законодавства.

Які обмеження доставки сервісом TNT з України?

 • Максимальна вартість або декларована вартість відправлення – 10000 usd.
 • Максимальна вартість або декларована вартість ювелірних виробів – 500 usd.
 • Максимальний фактична вага одного місця – 20 кг. Максимальний об’єм – 30 кг. Максимальна довжина одного місця – 105 см.
 • Місця з великим значенням співвідношення розміру до ваги мають об’ємну вагу, яка більше ніж фактична.
 • Місця, розмір або вага яких перевищують встановлені обмеження для доставки не приймаються.
 • Міжнародний сервіс TNT не провадить доставки на абонентські скриньки державних пошт.
 • Міжнародний сервіс TNT доставляє відправлення під підпис з обов’язковим підтвердженням на сайті.

Яка відповідальність сервісу TNT за відправлення?

 • При міжнародній доставці застосовуються міжнародні конвенції – Варшавська або Монреальська конвенція і КДПГ. Правила Варшавської, Монреальської та КДПГ конвенцій, регулюють і в більшості випадків, обмежують матеріальну відповідальність за втрату, пошкодження або затримку відправлення.
 • Якщо одержувач є фізичною особою, то його індивідуальний податковий номер обов’язковий для митних цілей. Якщо відправник або одержувач не нададуть податковий номер одержувача в разі необхідності, TNT автоматично поверне відправлення в країну відправлення.
 • Відправлення не повинно містити заборонених до перевезення предметів, не повинні містити товари, які можуть загрожувати життю людей або тварин, транспортних засобів або будь-яким іншим способом зіпсувати або пошкодити інші товари які перевозяться.
 • Якщо для відправлення необхідно митне оформлення, відповідальністю відправника є забезпечити або переконатися що одержувач забезпечить TNT всією необхідною інформацією і точною документацією для цих цілей. TNT буде діяти коштом відправника від його імені для проходження митного оформлення в країні призначення. Відправник також погоджується з тим, що TNT може вважатися одержувачем виключно для цілей призначення митного брокера, який проведе митне очищення згідно з місцевим законодавством.
 • TNT може доставити відправлення отримувачу зазначеного в транспортній накладній або будь-якого іншого особі, яка здається тим, хто може прийняти відправлення від імені одержувача (наприклад, особи в тому ж самому приміщенні або сусіди одержувача).
 • Повний текст правил з умовами містяться в довідниках послуг і на міжнародному сайті TNT.com. Ці правила регулюються спочатку міжнародним законодавством, потім законами країни, де відправлення передано для доставки.

Доставка документів до 0.5 кг на Острови/Ембарго з України TNT виконується за загальними правилами міжнародного сервісу.

Доставка документів до 0.5 кг на Острови/Ембарго з України TNT в нормальному режимі виконується в термін 3-5 днів з моменту вильоту з Києва, не враховуючи часу митного оформлення в країні призначення.

Вид доставки

Документи до 0,5 кг

Регіон доставки

Острови

Напрямок доставки

Експорт

Сервіс доставки

TNT

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Доставка документів до 0.5 кг на Острови/Ембарго з України TNT”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *