Оплата та доставка, організація підбору

Оплата міжнародної доставки

Міжнародна доставка здійснюється по передоплаті для разових відправлень.

Для приватних осіб для експорту та імпорту можливі наступні способи оплати:

  • кур’єру для внесення на розрахунковий рахунок в банк,
  • самостійна оплата через касу банку за рахунком-фактурою,
  • оплата карткою Visa або Mastercard будь-якого банку СНД на сайтіplatezhnaya knopka
  • або також картою за електронним інвойсом, який надсилається посиланням на оплату в месенджери Viber, WhattsApp, Telegram, з комісією міжнародного платіжного сервісу Fondy.

Приклад інтерфейсу на оплату для мобільних пристроїв:

primer platezha

Приклад інвойсу для оплати карткою для персональних комп’ютерів:

primer platezha pc

Для юридичних осіб можлива передоплата за разовим рахунком-фактурою на розрахунковий рахунок ТОВ чи ФОП, або постоплата після укладення договору на відстрочку платежу і за умови регулярних відправлень в узгодженому обсязі.

При експорті за кордон оплата повинна бути проведена до вильоту відправлення за кордон.

При імпорті з-за кордону передоплата повинна бути внесена до розміщення заявки на підбір за кордоном.

При роботі за договором з відстрочкою платежу оплата за транспортування імпорту повинна бути внесена по прибуттю вантажу в Україну, до проходження митного оформлення.

Міжнародне транспортування оподатковується за ставкою ПДВ = 0%, транспортування всередині України за ставкою ПДВ = 20%.

Підбір відправлень на експорт для міжнародної доставки

Підбір здійснюється в будь-якій точці України.

Тарифи, зазначені на сайті, містять в собі виклик кур’єра на адресу відправника у всіх основних містах України. До головних міст України відносяться всі без вийнятку обласні центри те деякі районні.

У разі, якщо підбір не відбувся через відсутність відправника на адресу, служба залишає за собою право не здійснювати повторний підбір.

Документи та вантаж можливо самостійно здати для оформлення в представництвах в основних містах України.

Підбір в місцях, віддалених від основних міст здійснюється з доплатою за виїзд за місто за поточними тарифами кур’єрської служби Добра Доставка.

За бажанням відправника він може переслати відправлення службі стороннім перевізником в г. Київ.

Доставка імпортних відправлень міжнародної доставки з-за кордону

Доставка здійснюється в будь-яку точку України.

Тарифи, зазначені на сайті, включають адресну доставку відправнику у всіх основних містах України.

У разі, якщо доставка не відбулася через відсутність одержувача за адресою, відправлення може бути доставлено повторно або зберігатися до запитання (але не більше 20 днів), на розсуд служби.

Імпортні відправлення, що пройшли митне оформлення, можна самостійно забрати в представництвах в основних містах України.

Доставка в місцях, віддалених від основних міст, здійснюється з доплатою за виїзд за місто за поточними тарифами кур’єрської служби Добра Доставка.

Перелік основних міст України

До основних міст України відносяться такі (зона 1):

Київ, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Кременчук, Кривий Ріг. Краматорськ, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв. Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький. Черкаси, Чернігів, Чернівці.

До міст 2-7 зони відносяться всі інші населені пункти України. Розподіл зон доставки здійснюється відповідно до відокремленості населеного пункту від найближчого міста 1 зони. Тарифи на доставку в такі населені пункти Доброї Доставки дивіться в розділі – Доставка за місто.

Рекламації та повернення коштів

Повернення коштів можливий за письмовим зверненням протягом 14 днів після скасовання передплаченої заявки для імпорту або повернення невідправленого відправлення для експорту.

Повернення коштів буде проведений протягом 14 днів після задоволеної заявки в розмірі передоплати за вирахуванням платіжних комісій і транспортних витрат на адресну кур’єрську доставку.

Служба не несе відповідальності за дії та рішення митних органів, які можуть стати на заваді імпорту або експорту міжнародних відправлень згідно з місцевим законодавством.

У разі порушення відправником або отримувачем митних процедур або відмови участі в них, недотримання місцевого законодавства або невідповідності відправлення місцевим дозволами та правилам, витрати на повернення або знищення відправлення лягають на замовника.

У разі форс-мажорних обставин, часткового пошкодження чи втрати вантажу компенсація можлива згідно з правилами міжнародних кур’єрських сервісів і авіаперевізників, але не перевищить 20 $ за 1 кг.

Скасування заявок або повернення відправлення без оплати всієї доставки можливі тільки до проходження митних процедур.

У разі повернення відправлень з перетином будь-яких митних кордонів плата не повертається. Витрати на повернення несе замовник.

В тариф не включається оплата місцевих митних платежів і зборів.

Наші контакти

Международная доставка документов и грузов во все страны мира без нервов и хлопот